Forumi Drejtesia Shqiptare mirepret te gjithe !...

Free counter and web stats - Studio Ligjore "Daci" - Albanian Students Info - STUDENTI I SĖ DREJTĖS - TOP Drejtesia

  Sa mendoni se ėshtė i korruptuar sistemi gjyqėsor nė Rep. Shqipėrisė ?

  Share

  Poll

  Sa i korruptuar ėshtė sistemi gjyqėsor nė Rep. Shqipėrisė ?

  Total Votes: x
  avatar
  Webmaster
  Webmaster
  Webmaster

  Male Numri i postimeve : 152
  Vendndodhja : Albania
  Job/hobbies : http://juridiksi.e-monsite.com
  Humor : http://juridiksi.e-monsite.com
  Points : 436
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-01-22

  Sa mendoni se ėshtė i korruptuar sistemi gjyqėsor nė Rep. Shqipėrisė ?

  Post by Webmaster on Tue Sep 23, 2008 11:29 pm

  Si e vlerėsoni punėn dhe funksioninim e sistemit gjyqėsor nė Shqipėri.
  A mendoni se ėshtė i korruptuar ,nė po, sa?


  _________________
  Arrow STUDENTI I SĖ DREJTĖS & Facebook: Studenti i se Drejtes

   Current date/time is Tue Jun 27, 2017 8:15 pm